نمای ساختمان جدا از اینکه نوساز باشد یا قدیمی ساز ،رطوبت بیرون ساختمان را به داخل ساختمان ،منتقل می کند و در نتیجه دیوارهای داخلی ساختمان آسیب دیده و اگر مدت  زیادی از این قضیه بگذرد ، رنگ دیوار و یا حتی وسایلی که در داخل منزل با دیوار تماس دارند را با آسیب روبرو می کند.

نماهای شیشه ای و نماهای کامپوزیت بیشتر در معرض نفوذ رطوبت می باشند که بهترین راه حل ،آبندی این نوع نماها می باشد.

مشکل نفوذ آب در نماهای کامپوزیت مربوط به درزهایی می شود که لاستیک مخصوص آبندی آنها کارایی خود را از دست داده اند.

برای آبندی این درزها از چسب پلی اورتان (پلی یورتان) که دارای مقاومت بالا در برابر رطوبت و اشعه UV می باشد، استفاده می شود

پلی اورتان برای چسباندن کلیه سطوح طبیعی ،متخلل و مسطح کاربرد دارد. این چسب برای سطوح مختلف سنگ ،سرامیک ، پلاستیک ،چوب ،شیشه و ... قابل استفاده می باشد.

 از این محصول به طور عمده برای پر کردن درزها و آب بندی استفاده می شود و برای فضا هایی که در معرض رطوبت قرار دارند بسیار مناسب است.

آبندی نمای شیشه ای هم تا حدودی مانند نمای کامپوزیت است.

برای آبندی کامپوزیت و شیشه ،ابتدا باید لبه های ورق های کامپوزیت و شیشه ها را با چسب کاغذی پوشاند و سپس درزهایی که نیاز به آبندی دارند را با چسب پلی اورتان پر نمود و پس از اجرا ،چسب های کاغذی ا جدا نمود. در نماهای کتمپوزیت بعد از پر کردن درزها ،لاستیک های سلام را جایگذاری کرده تا آبندی ساختمان کامل شود.

آبندی نمای ساختمان های سیمانی ،آجری، سنگی بیشتر به دلیل بندکشی های نامناسب و ترک های به وجود آمده در نما انجام می شود.

برای آبندی نمای ساختمان در این موارد ابتدا اطراف قسمت آسیب دیده  تراشیده می شود و سپس با پایه ی سیلیکون و پلی اورتان (یورتان ) پر می شود.

لازم به ذکر است کلیه پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش کامل بیمه ی شخص ثالث ،حوادث و مسئولیت مدنی قرار دارند.

 

نماشویی ،نماشویی ساختمان ،نماشویی ساختمان بدون داربست ،نماشویی ساختمان با تکنیک دسترسی با طناب rope access ،نماشویی ساختمان های آجری ،نماشویی ساختمان های سیمانی ،نماشویی ساختمان های سنگی ،نماشویی ساختمان های چوبی ،نماشویی شیشه ،نماشویی شیشه و کامپوزیت ساختمان ،نماشویی قاب پنجره های ساختمان ،نماشویی سازه های فلزی نمای ساختمان ،

 

 


برخی از مشتریان این شرکت