یکی از انواع نماهای ساختمانی ،نماهای سیمانی است که در انواع مختلفی بکار می رود :نماهای تخته مال ،تکرگی ،چکشی ،سیمان شسته و ....

از مزایای نمای سیمانی می توان به طول عمر بالا نسبت به بعضی از متریال های مورد استفاده در نمای ساختمان ،خطرات کمتر نسبت به نمای سنگ (ریزش و عدم چسبندگی )،وزن بسیار کمتر و زیبایی خاص و طبیعی آن اشاره کرد.

یکی از معایبی که باعث شده بود که نمای سیمانی کمتر مورد استقبال قرار بگیرد،کثیف شدگی و جذب آب و آلودگی آن بود که امروزه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا (نانو تکنولوژی) هرگونه نمای سیمانی را بدون هیچگونه تغییر در ظاهر،رنگ و زیبایی آن ،به صورت دائمی ضدآب ،ضدکثیفی و .... نمود.

محلول ضدآب نانو ،بر پایه نانو تکنولوژی با توجه به ابعاد مولکولی که دارد در مصالح نفوذ کرده و با کلیه عوامل آبدوست آن واکنش داده و خواص آن را از آبدوست به آبگریز تغییر می دهد. با توجه به نفوذی بودن محلول ،امکان نفوذ آب از کناره ها و جهت های دیگر وجود ندارد. پس از خشک شدن هیچ گونه تغییر رنگ و یا ظاهر در مصالح بوجود نمی آورد و خاصیت ضدآب و ضد شوره آن بسیار طولانی و ماندگار است.

مزایای استفاده از نانو بر روی نمای سیمانی:

- محافظت در برابر آلودگی های سطحی ،لکه و شوره زدگی

-کاهش رشد قارچ و کپک

محافظت در برابر روغن ، اسید ، مواد شیمیایی ،گریس ،چربی ،حلال ها و نمک

- افزایش طول عمر و پایداری در برابر اشعه فرا بنفش

- ارزان و مقرون به صرقه

 نحوه اجرا: بعد از نصب تجهییزات و ابزارآلات جهت آماده سازی کارگاه برای استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access ، نمای سیمانی با دستگاه واترجت شستشو داده می شود و پس از خشک شدن کامل نما ف با استفاده از غلطک و یا اسپری ف نانو بر روی سطح مورد نظر اعمال می گردد.

لازم به ذکر است کلیه پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی ،حوادث و اشخاص ثالث قرار دارند.

 

نماشویی ،نماشویی بدون داربست ،نماشویی با تکنیک دسترسی با طناب rope access ،نماشویی با واترجت ،نماشویی شیشه و کامپوزیت ،نماشویی سیمان ،نماشویی سنگ ،نماشویی آجر ،نماشویی قاب و پنجره های نمای ساختمان ،شستشوی نما ،شستشوی نمای ساختمان ،شستشوی نمای ساختمان بدون داربست ،شستشوی نمای ساختمان با تکنیک دسترسی با طناب rope access ،شستشوی نمای ساختمان با واترجت ،شستشوی شیشه و کامپوزیت نمای ساختمان ،شستشوی نمای سیمانی ساختمان ،شستشوی نمای سنگ ساختمان ،شستشوی آجرهای نمای ساختمان ،شستشوی قاب پنجره های نمای ساختمان ،شستشوی فلاشینگ های نمای ساختمان ،شستشوی شیشه ،شستشوی شیشه های نمای ساختمان ،شستشوی سازه های فلزی نمای ساختمان ،شستشوی نمای چوبی ،واترسندبلاست نما ،واترسندبلاست نمای ساختمان ،واترسندبلاست نمای ساختمان بدون داربست ،واترسندبلاست نمای ساختمان با تکنیک دسترسی با طناب ،پیچ ورولپلاک نمای ساختمان ،پیچ ورولپلاک نمای ساختمان بدون داربست ،پیچ ورولپلاک نمای ساختمان با تکنیک دسترسی با طناب rope access ،پیچ و رولپلاک سنگ های نمای ساختمان ،پیچ ورولپلاک سنگ های صیقلی نمای ساختمان ،مرمت نما ،مرمت نمای ساختمان ،مرمت نمای ساختمان بدون داربست ،مرمت نمای ساختمان با تکنیک دسترسی با طناب ، مرمت نمای ساختمان های قدیمی ،تعمییرات نمای ساختمان ،تعمییرات نمای ساختمان بدون داربست ،تعمییرات نمای ساختمان با تکنیک دسترسی با طناب ،رنگ آمیزی نما ،رنگ آمیزی نمای ساختمان ،رنگ آمیزی نمای ساختمان بدون نیاز به داربست ،رنگ آمیزی نمای ساختمان با تکنیک دسترسی با طناب rope access ،رنگ آمیزی قاب پنجره های نمای ساختمان ،رنگ آمیزی سازه های فلزی نمای ساختمان ،رنگ آمیزی نمای سیمانی ،

 


برخی از مشتریان این شرکت