یکی از انواع نماها در ساختمان ،نمای سیمانی می باشد که در مدل های متنوع به کار برده می شود.

از جمله نماهای سیمانی می توان به تگرگی ،سیمان شسته ،چکشی ،سیمان ابزار ، تخته مال و ... اشاره کرد که هر یک از این نماها با دانه های ماسه مختلف ساخته شده و به کار می روند.

سیمان از سالها قبل تاکنون بعنوان یک ماده چسبنده به مصالح در اکثر ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از کاربردهای آن ،سیمانکاری نمای ساختمان است.با توجه به بافت سیمان که کمی زبر است آلودگی و گرد وخاک به سرعت بر روی سطح آن می نشیند. بنابراین شستشوی نمای سیمانی هرچند وقت یکبار برای تمیز ماندن سطح آن لازم است.

شستشوی نمای سیمان ابزار با دستگاه واترجت می باشد که تا حدودی سیمان به رنگ اول خود باز می گردد.

طبق تجربه در بسیاری از موارد نماهای سیمانی و کنیتکس با واترجت کاملا تمیز می شوند . اما در برخی موارد که نما، سالها شستشو نگردیده ،آلودگی و رسوب به عمق نمای سیمانی نفوذ کرده و بهتر است در این موارد از اسید بسیار رقیق و مخصوص شستشو استفاده کرد.

برای اینکه نماهای سیمانی جلوه و زیبایی بیشتری از خود داشته باشند و در عین حال یک نوع عایق ضد رطوبت داشته باشد،نیاز به رنگ آمیزی نما دارد چرا که سیمان عایق حرارتی و رطوبی خوبی نمی باشد و در مناطقی که رطوبت زیادی وجود دارد به داخل ساختمان نم پس می دهد و نفوذ می کند.

نکته ی مهم و قابل توجه این است که بر روی نمای سیمان ابزار و کنیتکس به هیچ وجه نباید از سندبلاست استفاده نمود.

نحوه اجرا: بعد از نصب تجهیزات و لوازم جهت آماده سازی کارگاه برای اجرا با تکینک دسترسی با طناب rope access ، آلودگی های سطح نمای سیمان ابزار و کنیتکس بوسیله دستگاه واترجت پاکسازی می گردد و در نقاطی که دارای رسوب و جرم می باشد با استفاده از اسید رقیق و مخصوص شستشو ،رسوبات پاکسازی می گردد و بعد از پایان کار و رضایت کارفرما کارگاه جمع آوری می گردد.

لازم به ذکر است کلیه پروژه ها و پزسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل حوادث و اشخاص ثالث و مسئولیت مدنی قرار دارند.

 

 نماشویی ،نماشویی ساختمان ،نماشویی ساختمان بدون داربست ،نماشویی ساختمان با تکینک دسترسی با طناب rope access ،نماشویی ساختمان با واترجت ،نماشویی سیمان ،نماشویی آجر ،نماشویی شیشه ،نماشویی چوب ،نماشویی سنگ ،نماشویی سازه های فلزی نمای ساختمان ،نماشویی کامپوزیت ،شستشوی نما ،شستشوی نمای ساختمان ،شستشوی نمای ساختمان بدون داربست ،شستشوی نمای ساختمان با استفاده از طناب rope access ،شستشوی نمای ساختمان با واترجت ،شستشوی سنگ های نمای ساختمان ،شستشوی نمای سنگی ،شستشوی نمای سیمانی ،شستشوی نمای آجری ،شستشوی شیشه و کامپوزیت نمای ساختمان ،شستشوی سازه های فلزی نمای ساختمان ،شستشوی شیشه های نمای ساختمان ،شستشوی نمای چوب ،شستشوی نمای کاهگلی ،شستشوی نمای ساختمان های قدیمی ،شستشوی قاب و پنجره های نمای ساختمان ،پیچ ورولپلاک نما ،پیچ ورولپلاک نمای ساختمان ،پیچ ورولپلاک نمای ساختمان بدون داربست ،پیچ و رلپلاک سنگ های نمای ساختمان ،پیچ ورولپلاک نما با پیچ گالوانیزه ضد زنگ ،پیچ ورولپلاک سنگ های نما ی ساختمان با تکنیک دسترسی با طناب rope access ،واترسندبلاست نما ،واترسندبلاست نمای ساختمان ،واترسندبلاست نما بدون داربست ،واترسندبلاست نمای سیمانی ،واترسندبلاست نمای آجری ،واترسندبلاست نمای ساختمان های قدیمی ،


برخی از مشتریان این شرکت