در بعضی از مواقع نمای ساختمان هایی ماندد نمای سیمانی ،نمای آجری و ... به دلیل عدم شستشوی به موقع و مرتب و قرار داشتن در معرض آلودگی و دود ، دچار رسوب و جرم گرفتگی می شوند که این رسوبات و جرم ها به راحتی و با یک شستشوی ساده از بین نمی روند.

روش های مختلفی برای نماشویی ساختمان ها با آلودگی و جرم و رسوب فراوان وجود دارد که بسته به نوع نما می توان از این روش های مختلف نماشویی استفاده نمود.

یکی از روش های شستشوی نماهای آجری ،سیمانی،و یا سنگی ( غیرصیقلی و غیر براق) شستشوی نما بوسیله سندبلاست می باشد.

 

واترسندبلاست عبارت است از فشار آب یا هوا به همراه مواد سیلیس (دانه های ریز ماسه مانند) که از سنگ معدن سیلیس بدست می آید.

 

واترسندبلاست برای لایه برداری از سنگ ،سیمان ، کندن هرگونه زنگ از روی آهن و نماهای سنگی و بتونی و همچنین پاکسازی شوره و جرم از روی آجر کاربرد دارد.

لازم به ذکر است برای هر نمایی باید از سیلیس مخصوص خود همان نما استفاده کرد. بطور مثال برای نمای سنگ تراورتن از سیلیس های درشت و برای نماهای آجر قدیمی و آجر قرمز از سیلیس های نرمتر و دانه ریزتر استفاده می شود تا به آجر و بندکشی آن آسیب نرسد.

باید توجه داشت که به هیچ وجه بر روی نماهای کنیتکس، صیقلی و براق و سیمان ابزار نباید از سندبلاست استفاده نمود.

نحوه اجرا : بعد از نصب و تجهیز کارگاه جهت اجرای عملیات با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access ،بوسیله دستگاه واترجت و نازل سندبلاست با پاشش سیلیس با قدرت ، بر روی آجر یا سیمان ، لایه ای از نما برداشته می شود و رنگ نما به حالت قبل باز می گردد و کلیه رسوبات و جرم ها پاکسازی می گردد.

شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمر در زمینه ی کار در ارتفاع با تکنیک دسترسی با طناب rope access و با استفاده از نیروی متخصص و آموزش دیده و با بهره گیری از ابزار و تجهیزات استاندارد ،آماده ی ارائه هر گونه خدمت در ارتفاع (بدون محدودیت در ارتفاع ) می باشد.

لازم به ذکر است کلیه ی پروژه ها وپرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی و اشخاص ثالث قرار دارند.

نماشویی،نماشویی تهران،نماشویی بوشهر،نماشویی کیش،نماشوییعسلویه،نماشویی آجر،نماشویی نما،نماشویی نمای ساختمان،نماشوییاهواز،نماشویی ساختمان های آجری،

 

 

نماشویی ،نماشویی ساختمان ،نماشویی شیشه ،نماشویی ساختمان بدون داربست ،نماشویی ساختمان با واترجت ، نماشویی ساختمان با طناب ،نماشویی آجر ،نماشویی سیمان ،نماشویی ساختمان های قدیمی ،نماشویی شیشه و کامپوزیت ،نماشویی سنگ ،نماشویی سازه های فلزی نمای ساختمان ،شستشوی نما ،شستشوی نمای ساختمان فشستشوی نمای ساختمان بدون داربست ،شستشوی نمای ساختمان با طناب ،شستشوی نمای ساختمان های قدیمی ،شستشوی نمای آجری ،شستشوی شیشه و کامپوزیت نمای ساختمان ،شستشوی شستشوی سنگ های نمای ساختمان ،شستشوی نمای سیمانی ،شستشوی سازه های فلزی نمای ساختمان ،شستشوی شیشه ،شستشوی نمای ساختمان با واترجت ،شستشوی شیشه های نمای ساختمان ،پیچ ورولپلاک نما ، پیچ و رولپلاک سنگ های نمای ساختمان ،پیچ ورولپلاک نما بدون داربست ،پیچ ورولپلاک نما با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ،واترسندبلاست نما ،واترسندبلاست نمای ساختمان ،واترسندبلاست نمای آجری ،واترسندبلاست نمای سیمانی ،واترسندبلاست نما بدون داربست ،مرمت نما ، مرمت نمای ساختمان ،مرمت ساختمان های قدیمی ،رنگ آمیزی نما ،رنگ آمیزی نمای ساختمان بدون داربست ،رنگ آمیزی نمای ساختمان با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ،رنگ آمیزی سازه های فلزی نمای ساختمان ،رنگ آمیزی قاب پنجره های نمای ساختمان ،آبندی نما ،آبندی نمای ساختمان ،آبندی نمای ساختمان با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ،آبندی نمای ساختمان با مواد نانو ،آبندی نمای ساختمان با استفاده از چسب پلی اورتان ،آبندی شیشه های نمای ساختمان ،اجرای محافظ نانو بر روی نمای ساختمان ،ضدآبسازی نمای ساختمان با نانو ،آبندی کامپوزیت های نمای ساختمان با استفاده از چسب پلی اورتان ،نقاشی نما ،نقاشی نمای ساختمان ،نقاشی نمای ساختمان بدون داربست ،بستن درز انقطاع مابین دو نمای ساختمان ،پوشاندن سقف پاسیو با ورق پلی کربنات ،پوشاندن سقف نورگیر ،مقاوم سازی نمای ساختمان ،

 

 

 

 


برخی از مشتریان این شرکت