گاهی مواقع نمای ساختمان هایی مدت زمان زیادی از آخرین شستشوی آنها گذشته و یا بطور کلی شستشو نگردیده اند و مخصوصا اگر در شرایط محیطی آلوده و مراکز شهرها نیز قرار داشته باشند ، دچار رسوب و جرم می گردند که این رسوبات و آلودگی ها به سادگی و با یک شستشوی ساده و آبگیری از بین نمی روند و احتیاج به مواد شوینده ی قوی تر و یا مواد مخصوصی جهت پاکسازی این آلودگی ها می باشد.

یکی از موادی که برای شستشوی نمای ساختمان ها و از بین بردن جرم و رسوب ،می توان از آن بهره گرفت ،نماشویی ساختمان بوسیله اسید می باشد.

اسیدهای رقیق مخصوص شستشوی نما ، با نفوذ به عمق رسوبات و جرم های نمای ساختمان ، باعث از بین رفتن آنها و پاکسازی نما می گردد.

این نوع اسیدها هیچگونه آسیبی به نمای ساختمان وارد نمی کند و در بعضی از مواقع عملکرد بهتری حتی نسبت به سندبلاست دارند.

البته لازم به ذکر است که استفاده از اسید مخصوص شستشو در نمای ساختمان های سیمانی ،آجری ، سنگ تیشه ای ، تراورتن و ... کاربرد دارد و به هیچ عنوان نباید بر روی نماهای چوبی ،کامپوزیت،کنیتکس،سازه های فلزی مانند آلومینیوم وآهن استفاده گردد.

استفاده از اسید مخصوص شستشوی نما باید توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام گیرد تا هم آسیبی به نما نرسد و هم اینکه افراد استفاده کننده از آن دچار حادثه و یا مشکل نگردند.

نحوه اجرا: ابتدا تجهیزآلات و لوازم جهت کارگاه برای اجرای کار با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access نصب می گردد و سپس در سطوحی که دارای رسوب و جرم هستند با رعایت کامل اصول ایمنی، اسید بوسیله قلم و یا اسپری کردن بر روی سطح اعمال می گردد و بعد از نفوذ اسید به عمق رسوبات و جرم بوسیله دستگاه واترجت نما شستشو می گردد و بعد از پایان کار و رضایت کارفرما ،کارگاه جمع آوری می گردد.

شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمر در زمینه ی کار در ارتفاع با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب ROPE ACCESS و با بهره گیری از نیروی متخصص و باتجربه و آموزش دیده و با استفاده از ابزار و تجهیزات استاندارد آماده ی ارائه هرگونه خدمت در ارتفاع (بدون محدودیت در ارتفاع) می باشد.

لازم به ذکر است کلیه ی پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی و اشخاص ثالث قرار دارند.

 

نماشویی ،نماشویی ساختمان ،نماشویی ساختمان با طناب ، نماشویی ساختمان بدون داربست ،نماشویی ساختمان  با واترجت ،نماشویی ساختمان های قدیمی ،نماشویی شیشه ،نماشویی پاسیو ،نماشویی نورگیر ،نماشویی آجر ،نماشویی ساختمان های سیمانی ،نماشویی سازه های فلزی نمای ساختمان ،نماشویی چوب ،شستشوی نما ،شستشوی نمای ساختمان ،شستشوی نمای ساختمان بدون داربست ،شستشوی نمای ساختمان با طناب ،شستشوی نمای ساختمان با واترجت ،شستشوی نمای ساختمان با تکنیک دسترسی با طنابrope access ،پیچ و رولپلاک نما ،پیچ ورولپلاک نمای ساختمان ،پیچ ورولپلاک نمای ساختمان بدون داربست ،پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب ،پیچ ورولپلاک سنگ های نمای ساختمان ،مرمت نما ،مرمت نمای ساختمان ،مرمت نمای ساختمان های قدیمی ،مرمت نمای ساختمان بدون داربست ،واترسندبلاست نما ،واترسندبلاست نمای ساختمان ،واترسندبلاست نمای ساختمان بدون داربست ،شستشوی شیشه و کامپوزیت نما ، واترسندبلاست نمای سیمانی ،واترسندبلاست نماهای آجری ،اجرای محافظ نانو بر روی نمای ساختمان ،اجرای نانو بر روی نما ،مقاوم سازی نمای ساختمان ،تعمییرات نمای ساختمان ،رنگ آمیزی نما ،رنگ آمیزی نمای ساختمان ،رنگ آمیزی نمای ساختمان بدون داربست ،رنگ آمیزی نمای ساختمان با طناب ،رنگ آمیزی قاب پنجره های نمای ساختمان ،رنگ آمیزی سازه های فلزی نمای ساختمان ،رنگ آمیزی حفاظ ها و نرده های دیوار حیاط ،آبندی نما ،آبندی نمای ساختمان ،آبندی نمای ساختمان بدون داربست ،آبندی نمای ساختمان با نانو ،آبندی پنجره های نمای ساختمان با چسب پلی اورتان ،آبندی کامپوزیت های نمای ساختمان با چسب پلی اورتان ،جابجایی اجسام سنگین و نیمه سنگین در ارتفاع بدون نیاز به داربست ،بستن درز انقطاع مابین دو نمای ساختمان ،

 


برخی از مشتریان این شرکت