امروزه و با رشد صنعت ساختمان سازی و معماری ، برج ها و بناهایی طراحی و ساخته می شوند که در نمای آنها شیشه هایی در طرح ها و رنگ ها و ابعاد مختلفی استفاده شده است.

از جدیدترین روش های اجرای شیشه در نما می توان به نماهای فریم لس و کرتین وال اشاره نمود.

این نوع از نما، دارای زیبایی خاص و چشم نوازی می باشند اما در عین حال نیاز به رسیدگی مستمر و مرتب نیز دارند، یکی از این روش های رسیدگی و نگهداری از این نوع نماها ، شستشو و نماشویی مرتب شیشه ها به صورت فصلی و یا ماهیانه می باشد.

گاهی شیشه های نما به دلایل مختلفی مانند ترک خوردگی ، شکستگی و... نیاز به تعویض و نصب مجدد دارند که نصب و تعویض این شیشه ها نیازمند داشتن مهارت ودقت فراوان و هم چنین نیروی متخصص دارد.

در نمای فریم لس برخلاف سایر نماها،شیشه از روی نما نصب می گردد. این موضوع باعث شده که در صورت شکسته شدن و یا ترک برداشتن یک شیشه ، می بایست از روی نمای ساختمان اقدام به تعویض ونصب شیشه ی جدید نمود.

در نمای کرتین وال شیشه دارای قاب پهن تری می باشد که به هنگام تعویض شیشه نمای کرتین وال این قاب آلومینیومی باید باز شود.

نحوه اجرا: ابتدا ابزارآلات و تجهیزات جهت آماده سازی کارگاه برای اجرای کار با استفاده از تکنیک دسترسی با طناب rope access نصب و تجهیز می گردند،سپس قاب بالا و پایین شیشه را باز کرده و چسب های عایق اطراف شیشه پاکسازی می گردد و سپس شیشه ی سالم در محل مورد نظر نصب می گردد و قاب پنجره در خود قرار داده می شود و عایق بندی اطراف شیشه انجام می گیرد و در نهایت بعد از پایان کار و رضایت کارفرما ، ابزار و تجهیزات جمع اوری می گردد.

شرکت تحکیم صنعت صعود با نزدیک به دو دهه تجربه و فعالیت مستمر در زمینه ی ارائه ی خدمات کار در ارتفاع با تکنیک دسترسی با طناب ROPE ACCESS می باشد که با بهره گیری از نیروی متخصص و کارآمد و آموزش دیده و با بهره گیری از ابزار و لوازم و تجهیزات استاندارد ، آماده ی اجرای هرگونه کار در ارتفاع (بدون محدودیت در ارتفاع) می باشد.

لازم به ذکر است کلیه ی پروژه ها و پرسنل اجرایی شرکت تحکیم صنعت صعود تحت پوشش بیمه ی کامل مسئولیت مدنی و اشخاص ثالث می باشند.

 

 نماشویی ،نماشویی ساختمان ،نماشویی بدون داربست ،نماشویی با طناب ، نماشویی با تکنیک دسترسی با طناب rope access ،نماشویی ساختمان های آجری ، نماشویی ساختمان های شیشه ای ،نماشویی ساختمان های قدیمی ،نماشویی قاب پنجره های نمای ساختمان ،نماشویی پاسیو ،نماشویی نورگیر ،شستشوی نمای ساختمان ،شستشوی نما ،شستشوی شیشه های نمای ساختمان ،شستشوی نمای ساختمان های قدیمی ،شستشوی سنگ های نمای ساختمان ،شستشوی قاب پنجره های نمای ساختمان ،شستشوی پاسیو ،شستشوی نورگیر ،شستشوی شیشه  و کامپوزیت نمای ساختمان ،شستشوی نمای سیمانی ،شستشوی نمای آجری ،واترسندبلاست نمای ساختمان ،واترسندبلاست نمای ساختمان های قدیمی ،واترسندبلاست نمای آجری ،واترسندبلاست نمای سیمانی ،شستشوی نمای ساختمان با واترجت ،پیچ ورولپلاک نما ،پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ،پیچ ورولپلاک سنگ های نما ،پیچ ورولپلاک نمای ساختمان بدون داربست ،پیچ ورولپلاک نمای ساختمان با تکنیک دسترسی با طناب rope access ،


برخی از مشتریان این شرکت